Online çeviri de bytranslate kullanmak için 5 neden

online çeviri

Online çeviri, her ne kadar bazı noktalardan insanları tedirgin etse de gün geçtikçe daha fazla tercih ediliyor. Bazen devrik cümle kullanımı yazının anlaşılmasını güçleştirirken bazen de yanlış kelime seçimi, anlamı tamamen değiştirebiliyor ve yazınızı kötüleştirebiliyor.

Ancak online tercümenin pek çok iyi yönü olduğu da yadsınamaz. Online çevirinin tercih edilmesinin önündeki en önemli etken güvendir.  Bu yazımızda online çeviri yaptırırken ByTranslate ekibini tercih etmeniz için pek çok neden içinden özellikle 5 tanesinin üzerinde duracağız. 

1.Online çeviri de profesyonellik: 

Globalleşen dünyada artık sınırlar kalkıyor ve tüm işler parmak uçlarıyla hallediliyor. Fakat bazen özenerek yaptırdığımız tercümeler anlaşılması zor metinlere dönüşebiliyor. Hatta bazen “Acaba sadece ücretsiz çeviri programı mı kullanıldı?” gibi şüpheler geliyor insanın aklına. ByTranslate ekibi olarak yalnızca hedeflenen dilde değil, aynı zamanda Türkçe ’ye de hâkim, alanında uzman, tecrübeli çevirmenlerimizle hatasız, anlaşılır ve kaliteli çeviriler yapıyoruz.

2.Tercüme de çift kontrol: 

Çeviri de elektronik programların normalin üstünde hatalar yapması bilinen bir gerçek. Biz hataları minimize etmek için en profesyonellerle çalışıyor ve az da olsa çıkabilecek hataları sıfırlamak için de çift kontrol tekniğini kullanıyoruz. Yapılan çevirilerin %100 güvenilir olması için yapılan tercümeleri en az iki kişi kontrol ediyoruz.

Tercümede çift kontrol

3.   Hız:

Çeviri isterken hız herkes için önemlidir, herkes bir an önce çevirisinin elinde olmasını ister, bunun farkındayız. Bunun sağlanması için yarı- zamanlı (part-time) olarak çalışan değil ByTranslate önceliği olan çevirmenlerimizle çalışıyor ve çevirilerinizi en hızlı şekilde tamamlayarak, istediğiniz şekilde tarafınıza ulaştırıyoruz. 

4. 7/24 hizmet:

Online çeviri hizmeti almak istedikten sonra güncel durumu merak edebilir, sorularınız için ya da başka nedenlerden tercümanınıza ulaşmak isteyebilirsiniz. ByTranslate bu isteği doğal karşılıyor ve her türlü tercüme istekleriniz için her an bize ulaşabilir, yapılan çevirilerinizin takibini kolayca sağlayabilirsiniz.

5. Belge güvenilirliği:

Yaptırmak istediğiniz çevirinizin gizliliğine önem gösteriyor ve bunun için talebiniz üzere imzalamış olduğumuz Gizlilik Sözleşmesini sizlerle de paylaşabiliyoruz. İşimiz sizin içiniz rahat bir şekilde online çeviri hizmeti alabilmeniz. Bir cevap yazın